Joycycling.cz – Radost na prvním místě

Z čista jasna a Originálně!

Cyklostar i letos_uvod

S Cyklostarem to vezmem na čisto i letos.

Skvělá zpráva přišla ze Šumperka z velké firmy EVERESTAR, kde se vyrábí tradiční český a především účinný výrobek CYKLOSTAR original, a to už od roku 1993! 

Zpráva zněla jasně: ,,Chlapi, UCI série XCO 2024? Jdeme do toho, ať je Cyklostar k ruce každému.“

Velké díky patří dvěma tvářím této firmy a těmi jsou Matěj a Jindra.

Určitě jste si jich za poslední dvě sezony všimli na závodech, různých cyklo akcích. Nejdou prostě přehlédnout. Jejich originální žluté pogumované bundy-pláštěnky, rovná kšiltovka, ideálně kraťasy + gumovky 😊 a především sympatický přístup.

 

Cyklostar je tu pro Vás i na tuto sezónu. Matěj a Jindra ví, že cyklistika není vůbec levný sport a pokud nebudete udržovat svá ,,většinou drahá“ kola v pucu, tak Vás čeká rychlejší opotřebení komponent, materiálu = drahý servis.

Na co se můžete těšit? 

  • Na prvním závodě ve Stupně na MEGA mycí zónu a brandový stánek Cyklostar
  • Dorazí kamion přímo z Šumperské fabriky Everstar
  • Mycí zóna Cyklostar na všech závodech AC Heating cupu 
  • Produkty Cyklostar v cenách pro TOP5 všech 19 kategorií na každém závodě!
  • Speciální produkty Cyklostar pro celkové vítěze seriálu. Pro TOP5 opět všech kategorií – slavnostní vyhlášení na Absolutním večírku 9. listopadu v Plzni

Jsme neskutečně vděční za tuto spolupráci a těší nás, že si můžete z našich závodů odvážet domů svého mazlíka ,,ve vůni“ tak,  jako jste si ho přivezli před závodem. Určitě to ocení i interiér vašeho auta, či praktičtější nakládání na střechu – nosič, kdy Vám nezůstane prach či bláto za nehty.

Matěji a Jindro, díky!

Přejít nahoru